Warning: array_unique() expects parameter 1 to be array, null given in /home/anlikeko/public_html/wp-content/themes/birfinans/framework/cs/config/admin.config.php on line 6

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/anlikeko/public_html/wp-content/themes/birfinans/framework/cs/config/admin.config.php on line 6

Warning: array_unique() expects parameter 1 to be array, null given in /home/anlikeko/public_html/wp-content/themes/birfinans/framework/cs/config/shortcode.config.php on line 59

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/anlikeko/public_html/wp-content/themes/birfinans/framework/cs/config/shortcode.config.php on line 59
Gelir Belgesiz Kredi Kartı Veren Bankalar - Anlık Ekonomi
 • ALTIN (TL/GR)
  459,95
  % -0,11
 • ÇEYREK ALTIN
  742,00
  % 1,47
 • CUMHURIYET ALTINI
  2.949,00
  % 1,44
 • %
 • %
 • %
 • BITCOIN
  455602,464
  % -0,09
 • BIST 100
  1.377,23
  % -2,20

Gelir Belgesiz Kredi Kartı Veren Bankalar

Gelir Belgesiz Kredi Kartı Veren Bankalar

Gelir belgesiz kredi kartı veren bankalar ile ilgili araştırmamızda size yardımcı olacak bilgileri paylaşıyoruz. Gelir belgesiz kredi kartı almak aslında o kadar zor değil.

Bazı kişiler bankalara belgelenebilir bir gelir sunamadıkları için kredi kartı alamayacaklarını düşünür. Oysa; son zamanlarda bankalar arasındaki rekabet bu kuralların değişmesine neden olmuştur. Birçok banka herhangi bir gelire sahip olmayan kişilere kredi hatta kredi kartı bile vermeye başlamıştır. Bu yazımız içerisinde Gelir Belgesiz Kredi Kartı Veren Bankalar hakkında bilgi vermek istiyoruz.

CardFinans Kolay Kredi Kartı

Gelir Belgesiz Kredi Kartı Veren Bankalar - CardFinans Kolay Kredi Kartı
CardFinans Kolay Kredi Kartı

CardFinans her meslek grubundan insanlara kredi kartı veren bir banka olduğu gibi gelir belgesiz kredi kartı veren bankalar arasındadır. Bu banka üzerinden kredi kartı başvurusu yapmadan önce ihtiyaçlarınızı belirlemeniz gerekiyor. Gelirini belgeleyemeyen kişiler CardFinans üzerinden öncelikle düşük limitli kredi kartı başvurusunda bulunabilirler. Alacağınız kredi kartlarının ödemelerini düzenli yaptığınız takdirde limitinin yükseleceğini görebilirsiniz.

Ziraat Bankası Gelir Belgesiz Kredi Kartı

Ziraat Bankası Gelir Belgesiz Kredi Kartı
Ziraat Bankası Gelir Belgesiz Kredi Kartı

Türkiye’nin en eski bankası olan Ziraat Bankası, her yaş grubundan her insana hizmet vermenin gururunu yaşıyor. Gelirini belgeleyemeyen kişiler telefonlarının mesaj bölümüne girip COMBO yazıp bir boşluk bırakıp T.C Kimlik numaralarını yazan kişiler mesajı 4757’ye göndermeleri durumunda gelir belgesi istemeyen kredi ve banka kartının sahibi olabilirler.

Akbank Axess Kredi Kartı

Gelir Belgesiz Kredi Kartı Veren Bankalar - Akbank Axess Kredi Kartı
Akbank Axess Kredi Kartı

Gelir Belgesiz Kredi Kartı Veren Bankalar içerisinde Akbank’ın oldukça ön sıralarda olduğunu söyleyebiliriz. Akbank üzerinden kredi kartı başvurusu yapmak isteyen kişiler, AXESS yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra T.C Kimlik Numaralarını yazıp mesajı 5990’a göndermeleri gerekmektedir. Gelir belgeniz olmadığı için ilk etapta alacağınız kredi kartının oldukça düşük limitli olduğunu söyleyebiliriz.

Bunun dışında ara ara Denizbank, Yapı Kredi Bankası ve Halkbank’ın da gelir belgesi olmayan kişilere kredi kartı verdiği görülmüştür. Yukarıdaki bankalar kampanyayı sürekli yaparken bu bankalarda yılın belirli dönemlerinde kredi kartı kampanyaları başlatmaktadır.

Kredi Notunun Kredi Kartı Başvurusuna Etkisi Nedir?

İhtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve konut kredisi başvurularında kredi notunun çok büyük etkisi bulunduğunu söyleyebiliriz. Kredi başvurularında birinci şartlardan birisi olan kredi notu faktörü kredi kartı için tam olarak geçerli değildir.

Gelir belgesiz kredi kartı veren bankalar incelemesinin yanı sıra bilmeniz gereken bir şey daha var. Kredi notunuzun düşük olması başvurunuz için elbette önemlidir. Aşırı düşük seviyede olan kredi notları için kredi kartı verilmemektedir. Orta seviye kredi notuna sahip kişilerin yaptığı kredi kartı başvuruları red edilmese bile limitlerinin düşük olarak verildiğini söyleyebiliriz.